tempera, karton, 1939, 22,5 x 34,5 cm, sign. LD, rám, při okrajích poškozeno

ID: 1334

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 23. 09. 2019 18:21

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)