Jiří Sopko (1942)

Hlavičky

litografie, 1995, 54 x 43,4 cm, sign. PD Sopko 95, č. 11/100

žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy

ID: 9

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 28. 03. 2019 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

Poslední dražitel: ID6008 Historie příhozu