František Kárník (1905-?)

Malíř a grafik. Autor olejových obrazů, grafiky a perokreseb s tematikou francouzské západní Afriky

Portrét Klementa Gottwalda

olej, plátno, 1953, 49 x 38,8 cm, sign. LD F. Kárník 1953, rám, na rámu oděrky

ID: 117

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:02

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)