Neumann

Babička

tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený

ID: 120

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:54

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)