Václav Souček (1887-1941)

Autoportrét Václava Součka

akvarel, papír, 24 x 20,5 cm, sign. PD Souček, rám, na rámu droné oděrky

ID: 152

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:14

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)