Marek Rozehnal (1982)

Trojportrét

kombinovaná technika, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám

Provenience: z ateliéru autora

soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

ID: 16

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:17

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)