Hans Thoma (1839-1924)

Sobotní odpoledne

litografie, 1905, 41,3 x 59, 5 cm, značeno na kameni PD TH 1905, při okrajích mírně zašpiněný papír

ID: 86

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 16:25

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)