• Alois Nožička

    Houbařův sen

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 08. 2020 18:02

    koláž - laserprint, 1970-75, 24 x 23 cm, sign. vzadu Nožička 1970-75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Tůma

    Položka č.: 1101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    U rybníka

    Položka č.: 1100

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:14

    akvatinta, 48 x 58 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Jemelka

    (1896-1972)

    Travnik

    Položka č.: 1099

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:13

    tempera, papír, 1930, 41 x 31,5 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Kopáč

    (1904-1949)

    Koupající se

    Položka č.: 1097

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:11

    olej, karton, 1943, 63 x 45 cm, PD Kopáč, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Lieslera, Tittelbacha, Baucha a Obrovského

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Portrét dámy v klobouku

    Položka č.: 1096

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:10

    olej, karton, cca 1914-18, 40 x 34 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Blue Happy Green One

    Položka č.: 1095

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:09

    litografie, 2021, sign. PD Martin Šimeček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    PF 1989 Dr. Fr. Dvořák

    Položka č.: 1094

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:08

    litografie, 9 x 13 cm, sign. PD K. Lhoták, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Ekoland

    Položka č.: 1092

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:06

    digitální fotografie, 1995, 21,5 x 33,7 cm, sign. na zadní straně L. Po, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Uštknutí II.

    Položka č.: 1091

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:05

    digitální fotografie, 2010, 30 x 30 cm, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    Položka č.: 1090

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:04

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Gilotina

    Položka č.: 1089

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 18:03

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pablo Picasso d´apres

    (1881-1973)

    Položka č.: 1084

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:58

    tisk, 45 x 57,5 cm, značeno PD Picasso, 133/250 A, značeno slepotiskovým razítkem Limited edition print collection Picasso, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Kubíček

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:57

    litografie, 1990, 24 x 24,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1990, 3/150, v dolní části na papíře místy drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Kubíček

    Květy zla

    Položka č.: 1082

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:56

    litografie, 1979, 24 x 24 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1979, 44/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kubíček

    Průřez

    Položka č.: 1081

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:55

    litografie, 1989, 24 x 24 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1989, 13/140, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dušan Polakovič

    (1950)

    Bonsai

    Položka č.: 1080

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:54

    lept, 1983, 28,4 x 21,2 cm, sign. PD Dušan Polakovič 83, 8/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

  • Marcel Niederle

    (1898-1990)

    Karikatura - paní Eva Klosová Slovan Dejvice

    Položka č.: 1079

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:53

    akvarel, tužka, papír, 1967, 39,3 x 29,8 cm, sign. LD Marcel Niederle 1967, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Indián s henryovkou

    Položka č.: 1078

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:52

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Mathauser

    (1881-?)

    Chalupy

    Položka č.: 1077

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:51

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Svoboda

    V Jilské uličce

    Položka č.: 1076

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:50

    olej, plátno, 65,5 x 45 cm, sign. a popsáno na zadní straně Pavel Svoboda, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Chalupy v horách

    Položka č.: 1075

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:49

    olej, karton, 1959, 40,5 x 50 cm, sign. PD , rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Eva Špačková - Hrsková

    Kytice lučního kvítí

    Položka č.: 1074

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:48

    pastel, papír, 1958, 59 x 43 cm, sign. PD s věnováním Eva Špačková - Hrsková, leden 1958, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leoš Vysocký

    Červené pole

    Položka č.: 1073

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:47

    olej, sololit, 2008, 37 x 43 cm, monogr. PD LV, rám, na zadní straně autorský štítek, Antikvariát Dlážděná

  • J. Tauš

    Tvary

    Položka č.: 1072

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:46

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD Tauš J., mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vargová - Doležalová

    Akt v bledě modré

    Položka č.: 1071

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:45

    pastel, kombinovaná technika, papír, 2000, 28 x 19,5 cm, sign. PD Ola 2000 Akt, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, žákyně prof. P. Orieška na AVU v Praze, členka skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Třešně

    Položka č.: 1070

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:44

    olej, sololit, 10,8 x 28 cm, sign. PD A. Moravec 68, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plz…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Beduín

    Položka č.: 1069

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:43

    Madona s Ježíškem

    Položka č.: 1068

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:42

    olej, plátno, 63 x 47,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Přemysl Pitřík

    Kompozice II.

    Položka č.: 1067

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2021 17:41

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)