Ludmila Jiřincová (1912-1994)

William Shakespeare - Sonety

bibliofilie, 25,6 x 18 cm, 5x sign. litografie L. Jiřincová, vyd. Lyra Pragensis, Supraphon, Praha, 1987, ex. 120/200, pův. brož s obálkou, 29s., velmi dobrý stav

ID: 6

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

Plánované ukončení: 27. 01. 2020 15:05

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)