Bohumil Ullrych (1893-1948)

Ležící akt

olej, plátno, 1936, 20,7 x 25,7 cm, sign. LD B. Ullrych 1936, pravý horní roh lehce poškozen

ID: 489

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)