Bohumil Ullrych (1893-1948)

Poběhlice

olej, karton, 34,5 x 27,7 cm, sign. PD B. Ullrych , v rozích odřená malba

ID: 490

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu