Muži v salonu

olej, dřevěná deska, 9 x 12 cm, sign. vzadu, rám

ID: 74

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)