Portrét ženy

olej, plátno, 1. pol. 19 století, 24, 5 x 21 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

ID: 75

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)