Portrét muže

olej, plátno, 24 x 21, 5 cm, rám, přiložena restaurátorská zpráva

ID: 76

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)