Václav Březina (1892-1906)

V lese

olej, plátno, 37,5 x 50 cm, sign. V. Březina, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

ID: 78

Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)