Ota Bubeníček (1871-1962)

Pastviny u Bukové u Vožice

olej, karton, 1943, 25 x 32 cm, sign. PD OBubeníček, rám, vzadu popsáno, konzultováno a ověřeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

ID: 80

Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)