Ota Bubeníček (1871-1962)

olej, karton, kolem 1920, 17 x 23,5 cm, sign. LD O. Bubeníček, rám, malíř, loutkař, absolvent pražské AVU, člen krajinářské školy prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudolfa von Ottenfelda. Bubeníčkovým hlavním tématem bylo ztvárnění českého venkova a jeho proměn během plynutí jednotlivých ročních období. Jeho typická bohatá a jasná barevnost se stala jeho rukopisem, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

ID: 81

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)