František Líbal (1896-1974)

olej, plátno, 1940, 74 x 95 cm, sign. LD F. Líbal 1940, rám

žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU v Praze, studium v Drážďanech, Frankfurtu nad Mohanem a Mnichově, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 85

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu