V. V. Novák (1910-1969)

Rybník u Stráže

olej, plátno, 1967, 54 x 118 cm, sign. PD V. V. Novák 1967, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

ID: 87

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)