Jaroslav Panuška (1872-1958)

Podzim

olej, lepenka, cca po roce 1905, 22,5 x 30,5 cm, sign. PD Panuška, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

žák prof. Pirnera a J. Mařáka, člen SVU Mánes

ID: 88

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)