Josef Procházka (1919-1984)

Zima u mlýna

olej, karton, 27 x 49 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

ID: 89

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)