Jan Zrzavý (1890-1977)

Benátky

lept, papír, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD J. Zrzavý, monogr. PD JZ, rám

ID: 96

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)