Jaroslav Blažek (1927)

Figura

olej, plátno, 84,5 x 54,5 cm, sign. PD Blažek, rám

studium na VŠVU v Bratislavě a na AVU v Praze

ID: 98

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu