Jaroslav Blažek (1927)

Figura

olej, plátno, 84,5 x 54,5 cm, sign. PD Blažek, rám

studium na VŠVU v Bratislavě a na AVU v Praze

ID: 98

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu