Karel Toman (1888)

Hrad Kost

akvarel, papír, 42 x 56,8 cm, sign. LD Karel Toman, rám, rám poškozen

ID: 295

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 27. 02. 2020 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)