Miroslav Konrád (1945)

Dlouhá noc

akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám

ID: 129

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:08

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu