František Ketzek (1906-1978)

Dívka se závojem

suchá jehla, akvarel, 10,8 x 13,5 cm, sign. PD F. Ketzek, 15/100

žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

ID: 139836

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:13

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)