Milan Víšek (1953)

litografie, 38 x 33,5 cm, sign. DU Milan Víšek

žák prof. J. Kubičky na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

ID: 190392

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:53

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)