Arcybušev

Kopule Chrámu Vasila Blaženého

dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození

ID: 213676

Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 14:14

Aktuální cena: 450 CZK (18 €)