Utrecht

kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 223794

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:17

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)