Velký bojovník
akryl, sololit, 1996, 110 x 90 cm, sign. PD Malát 96, rám, vzadu popsáno autorem
Provenience: z pozůstalosti autora
ID: 230978
Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2019 18:35
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)