L. Kuklík, O. Kulhánek, P. Roučka

Triptych

litografie, 1984, 48 x 37,5 cm, sign. DU Roučka, L. Kuklík, O. Kulhánek, rám, č. 35/150, litografie autorů: Oldřich Kulhánek, Ladislav Kuklík, Pavel Roučka

ID: 255606

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 16:18

Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)