Rudolf Němeček (1921)

Zasnění

olej, sololit, 2004, 33,5 x 56 cm, sign. LD R. Němeček 04, rám, na zadní straně popsáno

žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

ID: 256143

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:19

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)