Pouto
litografie, 1999, 49 x 44,2 cm, sign. PD Neškodná 1999, 45839
ID: 257052
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:50
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 257052
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)