Rudolf Klimovič (1917-1990)

Portrét dívky

litografie, 11,6 x 8,8 cm, sign. PD R. Klimovič

žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 258106

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:32

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)