Marina Bychlová

Matka

pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen

Antiqari.at Radhošťská

Literatura: koupeno v New Yorku v roce 1968 do sbírky pana Oldřicha Blažky

ID: 258253

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 18:44

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu