Rudolf Němeček (1921)

Stavení

olej, dřevo, 1989, 30 x 40 cm, sign. LD R. Němeček 89, rám, na zadní straně popsáno

žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

ID: 258384

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2024 18:16

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)