Karel Musil (1982)

Vodnář

lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce dolu Exl. A.M + F.M

Antiqari.at Radhošťská

studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

ID: 259253

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:28

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)