Karel Stolař

Pražské mosty

litografie, 31,5 x 50 cm, sign. PD K. Stolař, pasparta

ID: 259345

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2024 18:28

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu