V. Fanta

Jez

olej, plátno, 45 x 50 cm, sign. PD V. Fanta, rám

ID: 260111

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:05

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu