V. Fanta

Strom ve větru

olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám

ID: 261729

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:23

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu