Jan Kojan (1886-1951)

Na Karlově mostě

akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

ID: 262395

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 19:00

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu