Neurčený autor (Afrika)

Africké umění 6

tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. PD , na zadní straně popsáno

ID: 262826

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:21

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu