Jiří Chadima (1923)
žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar; malíř, grafik; do 1958 pracoval v oboru užité a knižní grafiky a propagační tvorby; vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar; od 1958 vystavuje obrazy a grafiku se skupinami Tvorba a Městská krajina v Hradci Králové; zastoupen ve sbírkách GHMP, Galerie moderního umění v Hradci Králové, GU Karlovy Vary aj.
Na loďce
litografie, 1984, 7 x 13,7 cm, sign. PD Chadima 82, pasparta, PF 1985
ID: 263378
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:10
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**3
Historie příhozu