Vladimír Šolta (1924-1977)

Vojáci

akvarel, tuš, běloba, papír, 23 x 41,8 cm, sign. PD Šolta

žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

ID: 263569

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2022 18:04

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu