kombinovaná technika, sololit, 1993, 50 x 65 cm, sign. vzadu Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, malba místy poškozena
ID: 263811
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 15:15
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)