Rozkvetlá louka
olej, lepenka, 50 x 69 cm, sign. LD K. Langer, oděrky na rámu
žák prof. J. E. Mařáka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen SVU Mánes
ID: 265690
Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 08. 2022 16:34
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)