Jiří John (1923-1972)

Akt dívky

litografie, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, rám, rám mírně poškozen

žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

ID: 266286

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:08

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)