I. Krňanský

Ostrvá (Vysoké Tatry)

olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. LD I. Krňanský, rám, na zadní straně popsáno autorem

ID: 266318

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:28

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu