Sentkowski

Pobřeží u Gdyně

olej, plátno, 56 x 79 cm, sign. PD a na zadní straně Sentkowski, rám, na zadní straně popsáno autorem

ID: 266459

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:27

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu