Zdeněk Šindler (1939)

Staroměstské střechy

litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindler, autorský tisk, lehce zašpiněný papír

ID: 266656

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 14:19

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)